Szukaj
662 777 511 INFOLINIA
w godz. 9-16 w dni robocze
Strona główna » Blog » Perfumy w Biznesie » Czy słodkie perfumy na wieczorową galę z kontrahentem to dobry pomysł?

Czy słodkie perfumy na wieczorową galę z kontrahentem to dobry pomysł?

Czy słodkie perfumy na wieczorową galę z kontrahentem to dobry pomysł?
Data dodania: 29-06-2020

Uwielbiam swoje słodkie perfumy.

Czy mogę ich użyć na galę wieczorową
z potencjalnym kontrahentem?W żadnym razie! Wydaje nam się, że „ładny” zapach, zazwyczaj jeden wystarczy. Nic bardziej mylnego. Musimy dobrze wiedzieć, co wypada, a co nie, tak by nie sabotować swoich własnych działań. Perfumy to potężny atut, ale źle użyty może narobić wiele szkód. 
altPerfumy są swoistym dziełem sztuki i zawsze niosą jakieś przesłanie. Pytanie czy jest ono zgodne z tym, co faktycznie chcemy wyrazić. Dzięki nim możemy osiągać zamierzone lub też niezamierzone (o ile ich wybór jest przypadkowy) skutki. Dlatego też, zawsze musimy wiedzieć, jakie cele możemy osiągnąć używając danych perfum, oraz jakie skutki one powodują.
 
alt

alt

alt

wieczorowa kreacja + słodkie perfumy
= mylny przekaz na spotkaniu biznesowym


alt
 
Przeanalizujmy sytuację z pytania. Kobieta idzie na galę wieczorową, podczas której powinna zyskać sympatię kontrahenta. Powinna zachować dystans (nie za duży), ale musi też wypaść profesjonalnie i kompetentnie. To jej cel! Używa jednak perfum ładnych, ale słodkich przypominających dom. Jest to oczywiście skojarzenie, ale to właśnie na nim wszystko się opiera. Kontrahent odbierze ją, jako osobę miłą, ale taką, którą trzeba się zaopiekować / pomóc / przytulić. Jak myślisz … dostanie swój wymarzony kontrakt? Raczej nie!

Sprawdź jakie esencje perfum najlepiej użyć w określonej sytuacji. Nasza aplikacja pozwoli Ci je dobrać idealnie! Wystarczy kliknąć
tutaj.

 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Perfumy w Biznesie
stopka prawe
stopka lewe
Instagram EsencjaPerfum.pl