Szukaj
662 777 511 INFOLINIA
w godz. 9-16 w dni robocze
Strona główna1 » Blog2 » Porady3 » Nie martw się! Wybierz coś podobnego

Nie martw się! Wybierz coś podobnego

Nie martw się! Wybierz coś podobnego
Data dodania: 10-12-2019
Nie martw się!
Wybierz coś podobnego

 


altKażdy z nas potrafi dość mocno przywiązać się do ulubionych perfum. Każdy z nas ma też na swojej toaletce perfumy, bez których nie wyobraża sobie życia. Aż tu nagle: panika! Dowiadujemy się, że nasze perfumy zniknęły ze sklepowych półek i przestały być produkowane. Do tego wszystkiego naciśnięcie atomizera przynosi rozpaczliwy dźwięk z głębi niemal już pustego flakonu. Psyk psyk ... Nie ma! Skończyło się!

Podobne uczucie może nas ogarnąć, gdy zakochamy się w próbce jakiś perfum, po czym okazuje się, że to cudo jest w takiej cenie, że zakup poskutkowałby niemożnością spłaty raty kredytu za dom. Och, te perfumy są tylko w sferze marzeń i nigdy nie będą moje - myślimy. 


Nie ma co w takiej sytuacji załamywać rąk! Świat perfum cały czas się rozwija i wzbogaca swoją ofertę. Nowe technologie przychodzą z pomocą i dostarczają produktów, o których wcześniej nawet nam się nie śniło. Teraz są one na wyciągnięcie ręki! Wystarczy sięgnąć po coś podobnego - odpowiednik i to jeszcze w najbardziej luksusowej postaci - esencji perfum.

Czasem alternatywa może spodobać Ci się nawet bardziej! Niektóre nasze Klientki już się o tym przekonały. Napisała do nas ostatnio Pani, która od lat używała Midnigt Poison Diora. Niestety z przykrością stwierdziła, że jej ukochany zapach został wycofany ze sprzedaży. 


 
alt
 
"Uratowaliście mi życie! Po wycofaniu tego zapachu
i niemożności dostania go właściwie nigdzie, wpadłam na Was!

Absolutnie kocham ten zapach.
Jest ciężki, intensywny, cudowny, intrygujący, ale z pewnością nie dla każdego.
Albo się go kocha, albo nienawidzi (nosząc). 
W moim przypadku jest to miłość od pierwszego użycia i trwa od lat.

Dziękuję!"


alt
 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady
stopka prawe
stopka lewe
Instagram EsencjaPerfum.pl