-20 ZŁ NA PIERWSZE ZAKUPY - ZOBACZ WARUNKI OFERTY >
Szukaj
662 777 511 INFOLINIA
w godz. 9-16 w dni robocze
Strona główna » Zakupy w czasie pandemii

Zakupy w czasie pandemiiDrogie Klientki, Drodzy Klienci,

W sklepie EsencjaPerfum.pl ponad wszystko cenimy ludzi. Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort zarówna Wasz, jak i całego personelu. W związku z tym cały czas monitorujemy rozwój epidemii COVID-19 w Polsce i na bieżąco się do niego dostosowujemy. 


Zakupy bez wychodzenia z domu!


Nasza strona działa dla Was nieustannie 24/7, a Wy możecie czuć się bezpiecznie, robiąc zakupy online. Oferujemy również możliwość skorzystania z zakupów telefonicznych (tel. 662 777 511, pn.-pt. 9.00 - 15.00). 


Potrzebujecie konsultacji z zakresu perfum?


Służymy radą pod adresem
kontakt@esencjaperfum.pl lub zapraszamy do skorzystania z Zapachowego Eksperta  aplikacji, która pomoże Wam:
  1. Dobrać perfumy po nutach zapachowych: tutaj 
  2. Dobrać perfumy idealne do Waszego stylu ubierania: tutaj  
  3. Dobrać perfumy, które pomogą Wam wywrzeć pożądane wrażenie na innych: tutaj
 
     ODPOWIADAMY NA WASZE PYTANIA:     
 
Czy zamówienia są obecnie realizowane? Tak, zamówienia są realizowane. Produkty wysyłamy na bieżącą w przeciągu 24h.
Czy jest obecnie możliwość odbioru osobistego? W trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników, zawiesiliśmy do odwołania możliwość odbioru osobistego. 
Czy można przyjść i powąchać perfumy w biurze? W trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników, zawiesiliśmy taką możliwość do odwołania. 
Czy odpowiadacie na maile i telefony? Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem, odpowiadamy również na maile. Część z nas pracuje zdalnie. 
Czy wysyłacie paczki za granicę?  Obecnie wysyłamy paczki tylko na teren Polski. Przesyłki zagraniczne nie są wysyłane.
Mogę zamówić paczkę pobraniową? Tak, wysyłamy paczki za pobraniem. Nie jest to jednak rekomendowana przez nas forma płatności. Pamiętajmy, że powinniśmy unikać kontaktu z innymi.
Jak odebrać perfumy bez kontaktu z innymi? Zalecamy zamawianie perfum do paczkomatów - unikną w ten sposób Państwo kontaktu z osobą trzecią tj. kurierem.
Jakie stosujecie środki ostrożności? Gwarantujemy, że w naszym magazynie stosujemy wszelkie środki ostrożności. Wasze zamówienia są uważnie pakowane, a następnie odpowiednio zabezpieczane. Dbamy o higienę pracy, dezynfekujemy półki, przekazujemy paczki dostawcy używając rękawiczek. Wszystko to robimy z należną starannością i dbałością o każdy detal.
Czy perfumy chronią przed koronawirusem?  Zdaniem eksperta Dzień Dobry TVN używanie perfum na bazie alkoholu zabija trochę wirusów. Należy jednak pamiętać, że jest to tylko jedna z kilku rzeczy, które powinno się robić. Wypowiedź tutaj.

Przejdź do strony głównej
stopka prawe
stopka lewe
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu