Szukaj
INFOLINIA
czynna w godz. 10-16 w dni robocze 22 224 04 90
» Dlaczego Travelpack?

Dlaczego Travelpack?

 

alt
 
Największe domy perfumiarskie już jakiś czas temu wpadły na to co zrobić, aby ich klienci nigdy nie rozstawali się ze swoimi perfumami. A mianowicie wymyśliły opakowanie typu travelpack. W Stanach Zjednoczonych takie flakoniki cieszą się ogromną popularnością.
 
alt
 
 
alt

Świat kocha miniaturyzację. Mini-produkty świetnie służą nam podczas urlopów, podróży służbowych czy w klubie fitness. Dzięki nim w każdej chwili możemy się odświeżyć, poprawić wygląd. A co z perfumami? Nikt przecież nie będzie dźwigał szklanych flakonów, choćby były najpiękniejsze? Na szczęście producenci i na to znaleźli radę.


30ml esencji perfum spokojnie można zabrać ze sobą nawet na pokład samolotu, a pamiętajmy że odpowiada to 300 ml tradycyjnej wody perfumowanej. Do tego opakowanie jest lekkie i plastikowe. alt

Perfumiarze 3G Magnetic Perfume postanowili połączyć wygodę i nowoczesność, dlatego też klasyczne zapachy umieścili w całkiem nowych flakonach, które jak kameleon potrafią upodobnić się do potrzeb swojej właścicielki.

Małe, złote, poręczne i lekkie opakowanie. Zabierz je gdzie tylko chcesz: do samolotu, na siłownię, w podróż służbową, do torebki, czy na kemping.

 
altalt


W plastikowym pojemniczku znajduje się coś na wzór flakonika. Jest on jednak niewidoczny dla użytkownika i dlatego w pełni bezpieczny. Już nie trzeba się martwić, że nasz piękny flakonik się stłucze w torebce a zawartość wyleje zalewając telefon czy dokumenty. 
 
alt
 
alt

Czy wiesz, że jakość perfum zależy od zawartych w nich olejków zapachowych. My ofertujemy jedynie esencje perfum, które zawierają aż 40% olejów zapachowych. To jak Maserati wśród samochodów. 

Oczywiście są to odpowiedniki zapachów znanych marek. Jednak są one na tyle podobne, że odróżnienie ich od oryginałów jest niemal niemożliwe. Występują one w bardzo skondensowanej postaci i o bardzo wysokiej trwałości.

 
alt

 
alt

Możemy Cię długo przekonywać, jednak może sam/a zechcesz sprawdzić co o naszych esencjach perfum mówią blogerki i nasi Klienci. 

 
altWszystkie esencje perfum dostępne na naszej stronie posiadają opakowanie typu travelpack!


alt


alt     alt
 

Przejdź do strony głównej
konsultacja ustal cel
3G Magnetic Perfume