Szukaj
INFOLINIA
czynna w godz. 10-16 w dni robocze 22 224 04 90
» O esencji perfum

O esencji perfumalt


 

alt


*ceny ze strony www.sephora.pl (zobacz)

 
 
Esencja perfum to inaczej ekstrakt perfum. Esencja perfum różni się od popularnych wód toaletowych i perfumowanych ilością olejków zapachowych, jakie zawiera. Woda toaletowa ma ich tylko 6%, woda perfumowana - 18%. Natomiast esencje perfum zawierają aż 40% olejków zapachowych.

Dzięki temu esencje perfum mają nadzwyczaj wydajny zapach, który rozwija nuty zapachowe wolniej i dłużej utrzymuje się na skórze - wyraźnie esencję czuć nawet całą dobę, a ubrania osoby, która nosiła tego typu pachnidła, pachną nawet do kilku dni. 


 
 
alt
 

 
 
alt
 
 
Nie oznacza to jednak, że tak uperfumowaną kobietę czuć z daleka. Wręcz przeciwnie - esencja perfum to bardzo intymny i wyrafinowany zapach. 


 

alt
 
 
Zaaplikowana esencja nie pachnie jak we flakonie. Wnikając w skórę, powoli dostosowuje się do jej naturalnego zapachu. Na każdym uwalnia nuty zapachowe w niepowtarzalny sposób. Stąd powiedzenie, że dobre perfumy nie nadają zapachu kobiecie, to kobieta nadaje zapach perfumom. 


 

alt

 
Esencja perfum 3G Magnetic Perfume odpowiada zapachem najdroższym i najbardziej pożądanym zapachom świat. Jest bardzo skondensowana bowiem tylko 30ml esencji perfum odpowiada 300ml wody perfumowanej. Są to oczywiście odpowiedniki zapachów znanych marek. Jednak są one na tyle podobne, że odróżnienie ich od oryginałów jest niemal niemożliwe. 
Jej wydajność zachwyca, a zapach utrzymuje sie nawet do kilku dni już po jednym psiknięciu. 

Opakowanie zostało przystosowane tak, aby można ją było zabrać wszędzie bez obaw, że flakonik się stłucze, obije, a esencja wyleje. Dzięki temu swój ulubiony zapach można mieć zawsze przy sobie!  Więcej o travelpack'u.


 
alt

alt    alt

Przejdź do strony głównej
konsultacja ustal cel
3G Magnetic Perfume